PKK'da sapıklık ve sapkınlık son seviyede ilişkiye girmeyi kabul etmeyen kadınları

Son dakika güncel haberler

PKK'da sapıklık ve sapkınlık son seviyede ilişkiye girmeyi kabul etmeyen kadınları
PKK'da sapıklık ve sapkınlık son seviyede ilişkiye girmeyi kabul etmeyen kadınları tuğba civik

Terörist elebaşı Karayılan'ın sapkın isteklerine boyun eğenlere yüksek mevkiTeslim olan bir terörist PKK'lı elebaşı Murat Karayılan'ın iki kadın teröristle çarpık ilişkide olduğunu itiraf etti. Teröristin ifadelerine göre Karayılan'ın sapkın isteklerine itiraz edenler infaz edilirken boyun eğenler ise yüksek mevkilere getiriliyor

Güvenlik güçlerine ifade veren bir terörist, PKK'nın sözde etkili isimlerinden R.Ş. ve B.E. isimli kadın teröristlerin, örgüt elebaşlarından Murat Karayılan ile çarpık ilişkiler içinde olduklarını söyledi. PKK'lı terörist, örgüt elebaşları ile ilişkiye girmeye itiraz edilenlere infaza kadar varan cezalar verildiğini, sapkın isteklere boyun eğenlerin yüksek mevkilere getirildiğini belirtti.
Güvenlik kaynaklarından alınan bilgilere göre; geçen perşembe teslim olan PKK'lı bir terörist, ifadesinde, örgütün sözde etkili isimlerinden R.Ş. ve B.E. isimli kadın teröristlerin, örgüt elebaşlarından Murat Karayılan ile çarpık ilişkiler içinde olduklarını ve Karayılan'ın isteği üzerine her hafta yanına gittiklerini söyledi. Terörist ifadesinde, hain terör örgütünün elebaşlarının çoluk çocuğun eline silah, ağzına uyuşturucu verip ölüme gönderirken, her gün bir başka kadınla ve çocuk yaştaki kızlarla sapık isteklerini tatmin ettiğini anlattı.

UYANLARA ÖDÜL UYMAYANLARA İNFAZ

Terörist ayrıca, örgütün elebaşlarının isteklerine itiraz edenlere infaza kadar varan cezalar verildiğini, elebaşlarının sapkın isteklerine boyun eğenlerin ise yüksek mevkilere getirildiğini ifade etti.

ÇOCUK İSTİSMARI HAD SAFHADA

Geçen ay teslim olan bir başka teröristin ifadesinden ise B.M. isimli erkek teröristin iki erkek terör örgütü mensubu ile ilişki yaşadığı, bu tür ilişkilerin başka gruplarda da çokça görüldüğü, özellikle çocuk istismarının had safhada olduğu öğrenildi.

KAÇIŞLAR ARTTI

Güvenlik kaynaklarından edinilen bilgilere göre; bu tür ilişkiler örgütten kaçışları hızlandıran önemli etkenlerden biri içinde yer alıyor.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’