17 yaşındaki kız 55 yaşındaki adama 'soyun' dedikten sonra...

Haberin Ayrıntıları İçin Tıklayınız...

17 yaşındaki kız 55 yaşındaki adama 'soyun' dedikten sonra...
17 yaşındaki kız 55 yaşındaki adama 'soyun' dedikten sonra... admin

Adana'da 28 Ekim günü Hayriye E. ile arkadaşları, işbirliği yaptıkları Y.K'nin zengin çiftçi olarak bilinen Bekir Ölke ile iletişim kurup, kendisine aşık etmesini istedi. Bekir'i telefon ile arayan Y.K isimli genç kız, telefonda bir süre sohbet ederek görüşme teklifinde bulundu. Hayriye E. ile arkadaşları da günübirlik ev  kiralayıp, Bekir Ölke ile 17 yaşındaki Y.K'yi kiralık eve yönlendirdi. Y.K, kiralık evde Bekir Ölke'ye odaya geçip soyunmasını istedi. Bekir, iç çamaşırıyla kalınca odaya girdi.

Hayriye E. ile arkadaşları Cihat Ercan, Doğan Büyükbaş ve Emin Över, "Sen bizim yeğenimize tecavüz mü edeceksin, yaşından utanmıyor musun? Seni polise vereceğiz, tüm ailene senin nasıl bir adam olduğunu anlatacağız" diyerek Ölke'nin parasını almak istedi.

Çete'nin tehditleri karşısında daha fazla dayanamayan Bekir Ölke, korku ile yere yığılıp kaldı. Şüpheliler de panik içinde evden kaçıp, ankesörlü telefondan 112 sağlık ekiplerini arayıp adresi vererek yardım istedi. Eve gelen 112 sağlık ekipleri, Bekir Ölke'nin öldüğünü belirledi.

BEKİR ÖLKE'NİN TELEFON KAYITLARI İNCELENDİ

Bekir Ölke'nin ölümünün peşinden Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olay ile ilgili soruşturma başlattı. Cinayet dedektifleri, Bekir'in telefonunda yapmış olduğu görüşme ve mesajları inceleyerek, en son Y.K. isimli genç kız ile buluşmak üzere mesajlaştığını tespit etti. Kısa sürede cinayeti çözen cinayet dedektifleri, aşk vaadiyle Bekir Ölke'ye tuzak kuran Y.K. isimli genç kız ile Hayriye E., Cihat Ercan, Doğan Büyükbaş ve Emin Över’i gözaltına aldı. Yaşı küçük olan Y.K. Çocuk Şube Müdürlüğü’ne teslim edilirken, diğer şüpheliler ise sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

17 YAŞINDAKİ Y.K İTİRAF ETTİ

Şüphelilerden Y.K., isimli kız "Arkadaşlarım bana Bekir Ölke’nin numarasını vererek 'Arkadaş olup eve çağıracaksın sonra biz çöküp para alacağız' dediler. Ben kabul etmeyince 'Aileni öldürürüz' diyerek tehdit ettiler. Korkup kabul ettim. Arkadaş olduk ve eve çağırdım" dedi.

'Korku ve panik yaratarak, ölüme sebebiyet' verme suçlamasıyla mahkemeye çıkarılan şüphelilerden Doğan Büyükbaş, Emin Över ve Cihat Ercan tutuklanırken, Hayriye Ergül'e ev hapsi cezası verildi. Y.K. ise adlı kontrol kararıyla serbest kaldı.

Kaynak : haberzamani.net

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’