Saç Ekimi Nişantaşı&HydraFacial

Saç dökülmeleri özellikle erkeklerin korkulu rüyasıdır. Genetik olarak ya da yaş alma ile birlikte ortaya çıkan saç dökülmeleri erkeğin kel kalmasına neden oluyor.

Saç Ekimi Nişantaşı&HydraFacial
Saç Ekimi Nişantaşı&HydraFacial admin

Saç dökülmeleri özellikle erkeklerin korkulu rüyasıdır. Genetik olarak ya da yaş alma ile birlikte ortaya çıkan saç dökülmeleri erkeğin kel kalmasına neden oluyor. Ülkemizde gelişen teknoloji ile artık bu da sorun olmaktan çıkıyor. Hatta ülkemize birçok yabancı turist sırf saç ektirmek için geliyor ve memnun sonuçlar ile ülkelerine geri dönüyorlar. Son teknolojinin uygulandığı Saç ekimi Nişantaşı kliniği de özellikle saç dökülmelerinden şikayetçi olanlar için büyük başarı sağlıyor olacak.

Öncelikle saç ekimi nedir kısaca bir değinelim istedik. Saçların olduğu bölgeden saçlar kökten toplanarak, kelleşmenin başladığı noktalara transfer edilir ve saçın burada tutunup çıkması sağlanılır. Bu sayede kişi istemediği kel görüntüsünden de çok büyük orantıda kurtulmuş olur. Saç dökülmelerinin nedenini aslında birden fazla olarak sayabiliriz. Özellikle hormon bozuklukları, genetik faktörler ve yaş alma bunların en başında geliyor. Türkler ise kel kalma genetiğine oldukça yakındır. Bazılarının saçları yandan kelleşmeye başlarken birçok kişin ise tam tepeden başlayan bir yuvarlak hat ile saçını kaybetmeye başlar.

Her geçen gün ise saçlar dökülmeye ve saç derisi ortaya çıkmaya başlar. Saç ekimi Nişantaşı kliniğinde son sistem teknolojiler kullanılıyor. İşlem sırasında lokal anestesi uygulanıyor. Saçların yoğun olduğu noktadan saç kökleri alınıyor ve saçın köküne göre ayrılarak belirlenen noktalara transfer işlemi gerçekleştiriliyor. Uygulanan FUE saç ekimi son yıllarda en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Üstelik yara açılması, enfeksiyon ya da yara izi gibi durumlar söz konusu olmaz. Saç ekimi Nişantaşı kliniğinde yani Quartzclinique ile sizlere başarılı sonuçlar yaşatılmaya başlanılacak. Saç. Ekimi kalıcı bir işlemdir ve nakledilecek saç teli kişiden kişiye göre değişiyor olacaktır. Kişi en doğru bilgileri kendisi muayene olduktan sonra uzmanı tarafından bilgilendiriliyor olacaktır.

HydraFacial ile bakımlı ciltler

Klinikte sadece saç ekim işlemleri bulunmuyor elbette. Merkezde hizmet veren bu klinik konu güzellik olunca sizlere her alanda uzmanlıklarını sunmaya devam ediyor. HydraFacial ile derinlemesine bir cilt bakımı ile karşılaşmış olacak ve birçok sorun için çözüm bulmuş olacaksınız. Özellikle HydraFacial vakumlu başlığı sayesinde cildinizde bulunan siyah noktalardan arınmanızısağlıyor ve cildin sebum düzeyinde dengeleyerek yağlı ciltlerinde yağdan arınmasını sağlıyor.

HydraFacial ile bakım 4 farklı aşamadan oluşuyor. İlk adım elbette cildin temizlenmesi. Temizleme ve peeling uygulaması sonrasında bir diğer adım olan Serum aşamasına geçiliyor. Burada da kişinin cildinin gereksinimlerine göre hazırlanan serum uygulaması yapılıyor. Bir sonraki adım ise nemlendirme. Bu adımda cildinize antioksidanlar, nemlendirici losyonlar gibi adımlar uygulanıyor olacak. Son olarak ise Led Terapi adımı geliyor. Bu son aşamada ise mavi ışık kullanılıyor. Hem hafif ince kırışıklıklar için hem de akne ve sivilceli ciltler için bakterilerin engellemesi sağlanılıyor. Dolayısı ile baştan sona kadar harika bir cilt temizliği uygulamasına dahil olmuş oluyorsunuz.

HydraFacial yaş sınırlaması bulunmuyor. 20 li yaşlarda gerek görülebileceği gibi daha ileri yaşlarda da yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda hem kadın hem de erkekler HydraFacial ile derinlemesine cilt bakımı yaptırabilirler. Üstelik yılın 4 mevsimi de yaptırabilirsiniz. İşlem sonrası cildinizde ki değişimi hemen görebileceksiniz. Işıl ışıl parlayan bir cilt ile karşılaşarak verdiğiniz emeğin sonucu almış olacaksınız. Sizler de hem HydraFacial hem de diğer tüm güzellik sorunlarınız için Nişantaşı’nda bulunan Quartzclinique adresine ulaşabilirsiniz. Size özel hizmet ve size özel uygulamalara dahil olmak isterseniz tam da aradığınız adreste oluyor olacaksınız.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’