İç Giyimde Fark Yaratan Jartiyer Modelleri

Moda tasarımcılarının zaman zaman defilelerinde kullandığı jartiyer çorabı fantazi giyiminde de vazgeçilmezdir.

İç Giyimde Fark Yaratan Jartiyer Modelleri
İç Giyimde Fark Yaratan Jartiyer Modelleri admin

Moda tasarımcılarının zaman zaman defilelerinde kullandığı jartiyer çorabı fantazi giyiminde de vazgeçilmezdir.

Neden bu özel çamaşır çeşitleri kostüm gibi kıyafetler, fetişizmi çağrıştıran aksesuarlar, deri gibi vahşi hayatı düşündüren ayrıntılarla çeşitlenmiş, iç çamaşır sektörünün önemli bir satış kolu haline gelmiştir?

İç Giyim Kullanmanın Nedenleri

Cevaplar içinde insan psikolojisine bağlı iki temel husustan bahsedebiliriz ki bunların birincisi her insanda olan beğenilme isteğidir. Erkekler de beğenilme ihtiyacını hissederler ama bu duygu kadınlarda çok daha fazladır. Kadına güzel olduğunu, istendiğini hissettirmenin bir yolu olan fantazi iç giyim belki de bu yüzden giderek popüler olmaktadır. Partner ile paylaşılan özel anlarda sadece kendisinin düşünülmesi, seçilmişlik duygusu ve peşinden gelen cinsellik kadına gurur ve mutluluk vermektedir. Beğenilme ihtiyacı hayatın her alanında yaşanabilir. Örneğin güzel giyinen bir kadın da bunu istemektedir. Günümüzde çok yaygınlaşan selfie çekimlerinin nedenleri arasında da beğenilme ihtiyacı sayılıyor fakat özel anlarda beğenildiğini hissetmek daha farklıdır. Böylece partnerler arasındaki duygular bağlar güçlenir. Cinsellik her zaman ikili ilişkiler içinde çok önemli olan bir husus olmuştur ve bu çeşit seksi iç giyim çeşitleri ilişkilerin renklenmesine, özelleşmesine neden olur.

Bir diğer neden ilişkilerde eşi memnun etme isteğidir. Karşısındaki mutlu etme isteği ve çabası birliktelik açısından önem taşır. Kocası için lezzetli yemekler yapıp güzel bir sofra kuran kadın da aynı duygular içindedir. Fantazi türü iç giyim örneklerini kullanmak buna benzer. Erkekler fiziksel açıdan cinselliği kadınlardan çok daha yoğun yaşarlar ve isterler. Kadınların dünyasındaysa cinsellik duygusallıktan ayrılmaz. Fantazi iç giyim çeşitlerini özel hayata katmak her iki cinsin buluştuğu ortak bir nokta gibidir. 

Talep Artışının Diğer Nedenleri

Bu iki psikolojik sebepten başka içinde yaşanılan popüler kültürün sürekli cinselliği öne çıkarması da fantezi iç giyim talebinin artış nedenleri arasında sayılabilir. Bütün şarkılar, bütün filmler, moda dünyası ve hatta edebiyat bile tüketicisine sürekli olarak cinsellikten bahsediyor. Konu seks endüstrisi içinde dönen büyük paralarla bile ilgilidir. Fantezi türü iç giyim çeşitleri gibi nispeten masum bir konunun buralara kadar uzamasına ilk başta karşı çıkılabilir ama günümüzün popüler kültürü içinde seks konusunun çok fazla öne çıkarıldığı da bir gerçektir. Talep artışında bu ısrarların etkili olduğu söyleniyor. İç giyim fuarlarında fantezi türlerin ne kadar meraklı topladığını biliyor musunuz?

İnsan Hayatında Var Olacaklar

Fakat bu talep kendi özel çevresinde kaldıkça o kadar da kötü bir şey değil. Partnerler arasında iki tarafın rızasıyla da kullanılan aksesuarlar olarak kabul ediliyor. Hayata renk kattığını, romantizmi ve peşinden gelen erotizmi canlandırdığını da ekleyebiliriz. Sonuçta iç giyim çeşitleri hayatımızda hep var olacak.

Fantazi İç Giyim Fantazi Giyim İç Giyim
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’