Ünlüler Ne Kadar Kazanıyor?

Ünlü şarkıcı, oyuncu veya diğer meslek dallarında çalışan ünlü isimlerin ne kadar para kazandığı her zaman insanların aklını yorduğu bir konu olmuştur.

Ünlüler Ne Kadar Kazanıyor?
Ünlüler Ne Kadar Kazanıyor? admin

Ünlüler Ne Kadar Kazanıyor?

Ünlü şarkıcı, oyuncu veya diğer meslek dallarında çalışan ünlü isimlerin ne kadar para kazandığı her zaman insanların aklını yorduğu bir konu olmuştur. Çünkü, neredeyse her zaman insan o ünlüleri idol olarak görüp, onlar gibi olmak ister. Onların dışarıdan görünen yaşamına imrenir ve zenginlik hayalleri kurar. İnsanlar bazen de sadece meraklandığı için araştırır bunları. İnternette en çok aranan cümlelerden birinin ünlülerin ne kadar kazanıyor olması, ancak bu şekilde açıklanabilir.

Ünlülerden biri olan Cem Yılmaz'da bu konuya şovlarında oldukça fazla değinmiş ve zenginin parası, züğürdün çenesini yorar sözü ile zaman zaman geçiştirmiştir. Ancak yine kendi yaptığı açıklama ile yılda 1 ya da 2 Milyon Dolar kazandığını söylemiştir. Ünlü oyunculardan Barış Arduç ise Kuzgun adlı diziden bölüm başına 100-120 Bin TL alıyor. Çağla Şikel, Bugün Ne Giysem adlı programda jürilik için bölüm başına 50 Bin TL kazanıyor. İşte tüm bu parasal bilgilerin en doğrularını bir araya toplayan Nekadar.co web sitesi, insanların internette site site dolaşmadan kolaylıkla öğrenmesini sağlıyor.

Nekadar.co Nedir?

Nekadar.co, neyin ne kadar olduğunu ve hangi ünlünün ne kadar kazandığını yazan bir web sitesidir. Bu konularda meraklı olan insanların internette onlarca sayfa gezmesini engellemek ve bu bilgilere tek siteden ulaşmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Birçok ürünün fiyatı ve birçok ünlünün kazancı bu sitede bulunur.

Nekadar.co'da Neler Var?

Nekadar.co'da birçok markaya ait güncel içki fiyatları, birçok markaya ait güncel sigara fiyatları ve gıda fiyatları var. Aynı zamanda Çağla Şikel'den Barış Arduç'a, Acun Ilıcalı'ya, Ali Ağaoğlu'na kadar neredeyse her ünlünün ne kadar kazandığı da yine Nekadar.co'da mevcut. Bu site, para konusunda gerçek bir bilgi deposudur. Ayrıca haftalık aktüel ürünler de fiyatları ile birlikte sitede yer almaktadır. Nekadar.co'da Dolar'ın ne olacağı, piyasa beklentileri gibi finansal yazılar da mevcuttur.

Nekadar.co Fiyatları Güncel ve Güvenilir Midir?

Nekadar.co'da fiyatlar düzenli olarak güncellenmektedir. Nekadar.co, marketlerin aktüel ürünler kataloğunu  ise yine marketlerin yayınladığı afişlerden derlemektedir bu sebeple de güvenilirdir.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’