Başkana hakaret etmişti

Haberin ayrıntıları için tıklayın

Başkana hakaret etmişti
Başkana hakaret etmişti Editör

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a söylediği şarkı da ağza alınmayacak ha’karetlerde bulunmuştu. Ona rağmen o el uzandı.Sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine seslenen Ali Nurşani, oğlu Engin Nurşani’nin gırtlak ka’nserine yakalandığını herkesin tüm sevenlerinin desteğine ihtiyaçları olduğunu ifade ederek yardım talebinde bulundu.Kılıçdaroğlu’na övdü dizilen sözde bir türküde “Soyadı da Ali’nin kıl’ıcı gibi, Tayyip’in boy’nuna vu’rur inşallah” sözleriyle ağ’ır ifadelerde bulunan Nurşani’nin bu çağrısına hükümet kayıtsız kalmadı ve yardım eli uzattı.

Sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine seslenen Ali Nurşani, oğlu Engin Nurşani’nin gırtlak ka’nserine yakalandığını herkesin tüm sevenlerinin desteğine ihtiyaçları olduğunu ifade ederek yardım talebinde bulundu.Ozan Ali Nurşani’nin oğlu Engin Nurşani gırtlak ka’nseri hastalığına yakalandı. “Neyim varsa verdim ama artık yetmiyor” diyen Ali Nurşani sosyal medyadan yardım istedi
Sosyal medya üzerenden sevenlerine seslenen Nurşani “Değerli canlar. Gövdemin tek tüyü, bir tek oğlum maalesef gırtlak ka’nserine yakalandı sizin herkesin tüm sevenlerinin desteğine ihtiyacım var. Neyim varsa verdim.Böyle olmasını istemezdim. Sizlere gelmek istemezdim. Gün geldi sizlerin kapısına geldim. Elinizden ne geliyorsa. Oğlumun kurtuluşu için yardıma ihtiyacım var. Baba olarak buna ihtiyacım var. Başka bir dileğim yok. Sizleri çok seviyorum.” dedi.

SAĞLIK BAKANLIĞINDAN DESTEK VERİLDİ Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Nurşani ailesine destek vereceklerini, “Değerli halk ozanımız için gerekli işlemler bakanlığımızca başlatılmıştır. Hassasiyetinize ve halkımızın ozanımız için verdiği desteğe ayrıca teşekkür ederim” sözleriyle ifade etti.

Ali Nurşani ve Engin Nurşani, daha önce çektikleri bir sözde ‘türkü’ videosunda CHP’nin başına seçilen Kemal Kılıçdaroğlu’na övgü dizerken Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik ağır ifadelerde bulunmuştu. Ali Nurşani ve Engin Nurşani, Kılıçdaroğlu’nu ‘Kara Oğlan’ diye överken, “Soyadı da Ali’nin kı’lıcı gibi, Tay’yip’in bo’ynuna vu’rur in’şallah” sözlerini sarf etmişlerdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet Ali Erbil'den müjdeli haber geldi
Mehmet Ali Erbil'den müjdeli haber geldi
Jennifer Lopez hayranının kucağında dans etti
Jennifer Lopez hayranının kucağında dans etti