Güneş'ten Trabzonspor Ziyareti

Milli Takım'ın teknik patronu Şenol Güneş Trabzonspor'a ziyaret gerçekleştirdi. Trabzonspor'un Teknik direktörü Ünal Karaman ile bir araya gelen Güneş, "Takım oldukça iyi gidiyor, sizi tebrik ediyorum.

Güneş'ten Trabzonspor Ziyareti
Güneş'ten Trabzonspor Ziyareti admin

Milli Takım'ın teknik patronu Şenol Güneş Trabzonspor'a ziyaret gerçekleştirdi. Trabzonspor'un Teknik direktörü Ünal Karaman ile bir araya gelen Güneş, "Takım oldukça iyi gidiyor, sizi tebrik ediyorum. Çok doğru işler gerçekleşiyor, sonuçlar da bir anlamda yapılan doğru işleri gösteriyor. Hep denilir ya, Kurulan kadroyu herkes kolayca sayabiliyorsa, iyi iş yapıldığını gösterir. Bu nedenle Trabzonspor'da şimdi iyi şeyler yapılıyor. Saha içinde takımın oyunu ve uyumu, dışarıya da doğru mesajlar veriyor. Bu durum kamuoyunda da bir örnek olarak görülüyor" şeklinde açıklamalarda bulundu. 1xbet Portugal giriş adresi de var.

Trabzonspor İyi İşler Yapıyor

Şenol Güneş, yapılanlar ile güzel neticeler gelmeye başladığını, bunlarında iyi işler olduğunu söyledi. Sözlerinin devamında "Bu başarıda Ünal Karaman, yönetim kurulu, çalışanlar ve şehir birlikte katkı yapıyor. Bu durumu şehre doğru anlatmak gerek. Trabzonspor'da iyi işler yapılıyor, bu doğru izlenim bırakıyor, güzel gelişmeler oluyor. Şampiyon olunsa da olunmasa da aynı yolda devam etmek. Doğru yoldaysan ki bu bence doğru yol, artık bu yolda devam etmelisin. Tekrar başarılar diliyorum." şeklinde açıklamalarda bulunuyor.معلوماتعامةعن 1xbetile giriş yapılıyor.

Daha Çok Yol Bulunuyor

Trabzonspor Teknik direktörü olarak görev yapan Ünal Karaman ise "Daha alınacak çok yolumuz bulunuyor. Şehrimizin ve kulübümüzün daha gidilecek çok yolu bulunuyor. Geçen sene başından itibaren çok özveri içeren bir duruş ortadadır. Güzel düşünceleriniz ve hakkımızda ki iyi dilekleriniz için size çok teşekkür ediyorum." dedi. 1xbet SportBettingtercih nedeni oluyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’