Davutoğlu neler istemiş

Davutoğlu, sık sık görüştüğü Kemal Kılıçdaroğlu’ndan tevarüs etmiş olacak ki, gerçeği çarpıtıyor.” dedi Siyasal bir ö’rgütlenme içerisinde olan Davutoğlu hakkında “Erdoğan’dan ne istedi de birden kendisini dışarıda buldu?”

Davutoğlu neler istemiş
Davutoğlu neler istemiş tuğba civik

Davutoğlunun ilk önce Ak Parti Genel Başkanlığındaki yetkileri alınmış eli kolu bağlanmış ve daha sonrada istifa etmesi istenmişti Gazeteci Ahmet Kekeç, bugün kaleme aldığı yazısında yeni parti kurma hazırlığında olan Ahmet Davutoğlu’nun Reisi Cumhur Erdoğan’dan “ne isteyip de kendisini dışarıda bulduğu” sorusunun cevabını verdi Gazeteci Ahmet Kekeç, Şehir Üniversitesi üzerinden yürütülen mağduriyet algısını açığa çıkardı

DAVUTOĞLU ERDOĞAN’DAN NE İSTEDİ “Davutoğlu, sık sık görüştüğü Kemal Kılıçdaroğlu’ndan tevarüs etmiş olacak ki, gerçeği çarpıtıyor.” dedi Siyasal bir ö’rgütlenme içerisinde olan Davutoğlu hakkında “Erdoğan’dan ne istedi de birden kendisini dışarıda buldu?”
sorusunu yanıtlayan Kekeç, Davutoğlu’nun parti kurmaktaki niyetini de şu sözlerle anlattı Bile bile gerçeği çarpıtan bu zat, biliyorsunuz, parti kurmaya hazırlanıyor… Daha doğrusu, “Sana vefadan başka bir şey göstermeyeceğim” dediği Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı (çünkü Erdoğan’ın yaptığı hiçbir şeyi beğenmiyor) siyasal bir ö’rgütlenmeye gidiyor.

Diyeceksiniz ki, “Erdoğan’dan ne istedi de, birden kendisini dışarıda buldu Erdoğan’dan istedikleri şunlardı: “Bir an önce parlamenter sisteme dön. Genel başkanlıktan istifa et. Ben Başbakan olayım. Ekonomi kötü yönetiliyor. Ekonominin yönetimini bizim İbrahim Turhan türünden birine ver. Batılı ortaklarımızla kavga etme Ne istiyorlarsa ver Y’PG, S400 filan Bunlardan vazgeç Etrafını derhal boşalt; bizim çocuklardan mürekkep yeni bir “etraf” oluştur ve medyadaki adamlarımıza (Karar gazetesi çalışanlarına) yer aç.”

Zannetmeyin ki kafasındaki iktidar modelini hayata geçirmek için parti kuruyor Hayır! İntikam için parti kuruyor Erdoğan’dan “bir iki puan” tırtıklarsa, görevini yapmış olacak.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’