Dyo Boya Renkleri

Yılların deneyimi ve kalitesi sebebi ile tercih edilen Dyo boyası kalabalık bir renk kartelasına sahiptir. Müşterilerini memnun etmek için çalışan Dyo, yapıların iç ve dışlarına uygulanmak üzere her tarza ve zevke uygun sayısız renk alternatifini içerir.

Dyo Boya Renkleri
Dyo Boya Renkleri admin

Yılların deneyimi ve kalitesi sebebi ile tercih edilen Dyo boyası kalabalık bir renk kartelasına sahiptir. Müşterilerini memnun etmek için çalışan Dyo, yapıların iç ve dışlarına uygulanmak üzere her tarza ve zevke uygun sayısız renk alternatifini içerir. Dyo boya renklerive kartelaları görmek adına sitemizidekorkolik.comziyaret edebilirsiniz.

Dyo İç Cephe Renkleri

Ev, ofis ve okullar dahil olmak üzere iç cephe dyo boya renkleri müşterilerin zevklerini yansıtmaya uygun şekilde farklılık gösterir. Dyo iç cephe boya renkleri,

  • Bej&Kahve Renk Damlası
  • Gri&Beyaz Renk Damlası
  • Kırmızı&Magenta Renk Damlası
  • Mavi&Turkuaz Renk Damlası
  • Mor&Lila Renk Damlası
  • Sarı&Hardal Renk Damlası
  • Turuncu&Bakır Renk Damlası
  • Yeşil&Haki Renk Damlası

olmak üzere alternatif renk ve tonları içermektedir. Aynı zamanda iç cephe boyaları su esaslı ve sentetik esaslı olarak da ikiye ayrılır.

Dyo Dış Cephe Renkleri

Dış cepheleri süsleyen canlı ve mat renkler, yağmura ve neme dayanıklı yapısı ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır. Dış cephe için tercih edilen dyo boya renkleri, ağırlıklı olarak koyu ve mat renklerden tercih edilse de enerjik renk alternatiflerine de sahiptir. Dyo dış cephe renkleri arasında balat, zemheri, kuzey, hareli, alüvyon, duma, uzay gri, boran, volkan gri, vizon, ağaç kabuğu, yayla yeşili ve açık krem gibi seçenekler bulunmaktadır.

Dyo Mobilya ve Sanayi Boyaları

Dyo mobilya boyaları renk çeşitliliğinin yanı sıra amaçlarına uygun farklılıklar ile de tercih edilir. Bunun için selülozik sistemler, poliüretan sistemler, akrilik sistemler, polyester sistemler, su bazlı sistemler ve parke ve yat vernikler olmak üzere dyo boya alternatifleri mevcuttur.

Dyo sanayi mobilyaları ise ana sanayi, bobin boyaları, protective boyalar ve toz boya olmak üzere seçeneklere sahiptir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’