Özel Sektör Yatırımları Artıyor

Ekonomik kalkınmanın önemli bir ayağı olan özel sektör yatırımları yeni dönemde hız kesmeden devam ediyor. Bu konuda faaliyet gösteren firmalar özellikle yeni dönemde ülke geleceğinde söz sahibi olmak için yatırımlarını hızlandırmış durumda

Özel Sektör Yatırımları Artıyor
Özel Sektör Yatırımları Artıyor admin

Ekonomik kalkınmanın önemli bir ayağı olan özel sektör yatırımları yeni dönemde hız kesmeden devam ediyor. Bu konuda faaliyet gösteren firmalar özellikle yeni dönemde ülke geleceğinde söz sahibi olmak için yatırımlarını hızlandırmış durumda. Bu firmalardan birisi olan Class akaryakıt Naifoğlu Holding firması da yeni yatırımları ile daha fazla insana ulaşmayı görev addediyor.

Class akaryakıt Naifoğlu Holding istihdam planları kapsamında yeni iş alanları oluşturma ve daha fazla insana ulaşmak için elinden gelen gayreti gösteriyor. Firma bu kapsamda yeni iş alanları oluşturmak ve insanlara yeni iş imkanları sunmak adına yatırımlarını arttırarak faaliyetlerine devam ediyor.

Class Petrol Ekonominin Geleceğine Güveniyor

2023 yılına ait hedefler doğrultusunda her firma kendine özel planlar ve hedefler doğrultusunda hareket ediyor. Bu firmalardan birisi olan Class petrol son yıllarda yaptığı yatırımlara yenilerini ekleyerek daha çok insana iş imkanı sağlamayı hedefliyor. Ülkemizin ekonomisine katkı sunmak ve yeni yatırımlar ile daha fazla insana ulaşmak için firma yeni yatırımları birbir hayata geçiriyor.

Class petrol 2023 yılı hedefleri doğrultusunda 50 olan tesis sayısını 250 adet arttırarak daha geniş bir alanda müşterilerine ulaşmayı hedefliyor. Bunun yanında mevcut çalışan ailesini de 3000 kişiye çıkararak daha çok insanın hayatına dokunmayı hedefleyen firma bu amaçlar doğrultusunda faaliyetlerini sürdürüyor. Firma ülkenin geleceğine yatırım yaparak ekonomik kalkınmaya daha fazla katkı sunmak amacı ile hizmetlerine devam ediyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’
Acun Ilıcalı’ya gönderme! ‘’ Benim şefim seninkinden daha iyi’’